La Mav organic skin science
LT LV EE RU
Krepšelis Kiekis: 0 | Viso: 0.00 €
TitulinisKontaktai
Įveskite prekės pavadinimą

SHOP BY PRODUCT RANGE

Odos stangrinimas
Dekoratyvinė
Raukšlių mažinimas
Ultra-drėkinimas
Odos skaistinimas
Odos valymas I
Odos valymas II
Kūno linija
Aliejų terapija
Rinkiniai
Profesionalams

PRITAIKYMAS

Jūsų asmeninė 3 žingsnių ekologiška odos priežiūros programa

Koks Jūsų odos tipas?
Jūsų odos rūpestis?:

Atsiliepimai

Patricija apie La Mav veido prausiklį su apelsinais probleminei odai: "La Mav veido prausiklis yra tikrai mano atradimas – vien jau sudėtis, kuri mane taip nustebino, kad sunku apsakyti – tiek natūralių ir naudingų odai ingredientų, kurie ne tai, kad nekenkia odai, o jai labai labai padeda."

Salomėja apie La Mav veido prausiklį su apelsinais probleminei odai: "Man labai patinka naudotis šiuo valikliu, nes jis suteikia savotiško malonumo. Skaniai kvepia, gerai putoja, švariai prausia, o svarbiausia - nesausina odos."

Visažistė Neringa apie La Mav paakių krema: "Kaip ten bebūtų, net ir be šio wow efekto, La Mav paakių kremas yra vienareikšmiškai geriausias kada nors mano bandytas kremas. Tiek sudėties, tiek poveikio, tiek patogumo prasme".


 

Monika apie La Mav BB kremą: "Vertinu Lamavą už puikią sudėtį, ekologiją ir paskatinimą išsilaisvinti iš savo susikurtų kosmetikos stereotipų".

 

Patricija iš blogo O jei noriu dar? dalinasi įspūdžiais apie La Mav bronzantą: "Man šis La Mav bronzantas – atradimas, kuris patinka mano odai, nenusėja skruostų mažais spuogeliais, nekemša porų, itin gražiai atrodo ir spindi, tinkamas naudoti kiekvienai dienai, o norint galima sukurti ir stulbinantį vakarinį makiažą, pabrėžiant skruostus."

 

Blogerė Indrė sako: "The powder is very fine milled and blends super easy. The packaging is very simple and travel friendly."

Viktorija apie La Mav BB kremą: "Aš senokai nemačiau BB kremo su tokia gera sudėtimi."

Preilės bloge skaitykite apie La Mav matinančią pudrą: "Nustebino suteikiamas nedidelis maskavimo efektas – oda tapo šiek tiek lygesnė net ir be maskuoklio ar kreminės pudros."

Sandra iš Kur mano raktai pasakoja apie suteiktą antrą šansą La Mav BB kremui

Karolinai iš Baltijos grožio blogo La Mav BB kremas buvo pats pačiausias 2015 metais!

Bryyla apie La Mav kremą su ybiškių ekstaktu: "vienas iš geriausių mano kada bandytų drėkinamųjų kremų".

Bloge "O jei noriu dar?" ne tik skaitykite La Mav matinančios pudros apžvalgą, bet ir stebėkite eksperimentą, kaip iš tiesų veikia ši pudra! 

 

Video https://www.youtube.com/watch?v=NPcHsq7LZ78

Luckily i’ve discovered this great BB cream by La Mav which has changed my life. (Don't tell anyone)

I would definitely recommend trying this product as I more satisfied than dissatisfied with it, because of the previously mentioned positive qualities of the product as well as the company's philosophy and values (Call me Maddie).

 

Kotryna Bass pasakoja apie itin kvapnius pojūčius ir švelnumą, kurį suteikia La Mav kūno šveitiklis su kava.

 

Estų blogerė PliShu dalinasi šio mėnesio geriausiais

 

Judita ir bijūnais kvepiančio blogo apie La Mav birų makiažo pagrindą: Panaudojus La Mav pirmą kartą supratau, jog šis makiažas puikiai prisitaiko prie natūralios odos spalvos, dėl to keturi galimi atspalviai yra pakankamas pasirinkimas.

 

Kremas lengvas, susigeria staigiai, nepalieka riebios/lipnios plėvelės ir galima iš karto atlikti makiažą. Jo naudojimas tikrai malonus, iš karto nuramina odą (Grožio gurmanė Modesta.

 

Populiari latvių blogerė Laura Valuta sako, kad tai buvo vienas jos mėgstamiausių La Mav prdoktų ir po dviejų savaičių naudojimo oda tapo švelni kaip kūdikio.

 

Neringa savo bloge Neringos grožio patarimai dalinasi pamąstymais apie birias, mineralines pudras

 

 

Stilistė Gražina pasakoja apie savo vakaro rutiną, kartu paminėdama ir La Mav kūno šveitiklį.

 

La Mav produktus visada naudoju su džiaugsmu – kiekvienas jų nustebina kvapu, poveikiu, tekstūromis. Blogerė Ugnė (oogna East) pasakoja kaip La Mav šveitiklis jai pravertė esant Pranūzijoje.

 

Nereta dalina įspūdžiais apie La Mav skaistinantį veido serumą: "serumą pradėjau naudoti kovo mėnesį, kuomet oda atrodo papilkėjusi ir išvargus nuo šalčio. Efekto laukti teko ilgokai ir iš pradžių net maniau, kad serumas neveikia. Tačiau praėjus trims savaitėms negalėjau atsidžiaugti rezultatu — odos būklė akivaizdžiai pagerėjo, ji tapo skaistesnė, lygesnė."

 

Priemonė turi nemažai pliusų - ypatingai puikią sudėtį, kurioje nemažai naudingų odai aliejų - kokosų, kamelijų sėklų, makadamijų sėklų, citrininės mirtos lapų; taip pat ir energiją stimuliuojančių citrusinių ekstraktų bei levandų eterinio aliejaus (Grožio Altorius, Kotryna).

 

Visažistė Karolina Mikaliūnė demonstruoja makiažo variantą su La Mab BB kremu.

 

Estų blogerės Genefit balandžio mėnesio geriausi

 

Faktas – La Mav produktas priduoda prabangos jausmo ir garantuoja kokybiškus, ekologiškus ingredientus (Blogerė Kotryna, Kosmetikos užrašai).

 

Buvau BB kremus galutinai nurašiusi, kaip niekam nereikalingus ir netikusius kosmetikos produktus, tačiau ši australiška naujiena su vitaminu c, ir apskritai labai gera sudėtimi, užėmė tapo bene svarbiausia gražinimosi priemone mano išeiginiam vasaros makiažui paruošti. (Visažistė Karolina MIkaliūnė, Baltic Beauty blog).

 

Kremas puikiai geriasi, ir nereikia po kelių minučių tepimo bijoti lendant į lovą, jog kremas nusivalys į patalus. Oda greitai sušvelnėja, pasidengia matiniu sluoksniu, ir nelieka jokio riebaus pėdsako. (Ugnė iš blogo Oogna East)

 

Stilistės Gražinos naujienos 

 

Prisipažįstu, man asmeniškai tai labai nepakartojamas produktas, plius šveitimas labai naudingas prieš depiliaciją. (Jurgita, Apie grožį: natūralų ir sveiką).

 

Paloma vieną pirmųjų blogerių LIetuvoje, pradėjusių rašyti apie ekologiją ir su ja susijusias temas. Įrašė skaitykite įvairių BB kremų palyginimą 

 

La Mav kosmetika labai geros kokybės ir verta kiekvieno sumokėto euro. (Aliona, Lithuania beauty blog).

 

Jau senai mano namuose nebuvo jokio šveitiklio kūno odai. Tais retais atvejais, kai pagalvodavau, kad reiktų pilingo - naudodavau kavą. Tačiau pojūtis ir efektas visiškai nesulyginamas su tuo, ką siūlo La Mav. (Modesta, Grožio gurmanė)

 

Tinklaraštininkės Eimantės įrašas apie La Mav naktinį kremą su Omega-3: "Kuo šis kremas man patinka? Vakare pasitepus šiuo kremu, kitą rytą mano oda yra pastebimai švelnesnė".

 

Populiariausia Lietuvoje vlogerė Ieva (Chanelette) taip pat neliko abejinga La Mav poras sutraukiančiam tonikui ir priskiria jį prie kovo mėgstamiausių.

 

 

Estė blogerė Pille-Rinn pasakoja apie La Mav poras sutraukiantį toniką: "tai geriausias ir prabangiausias mano šiuo metu naudojamas produktas".

 

Guste love make up pasakoja apie savo veido priežiūros rutiną 

 

Bloge Juoda plunksna skaitykite apie La Mav naktinį kremą su Omega-3: "kremas yra labai turtingos tekstūros ir efektas, kurį jis suteikia, laikosi visą dieną"

 

Pastaruoju metu itin išpopuliarėjęs tinklalapis Kosmetikos DNR apie La Mav šviesinanti serumą nuo raukšlių: "ekologiškos kosmetikos ženklas „La Mav“ pastaruoju metu sulaukia nemažai dėmesio. O priežastis to labai paprasta – kosmetika tikrai verta dėmesio ir kainos"

 

 

Vlogerė Inesa pasakoja savo įspūdžius apie La Mav dieninį šviesiantį veido kremą su rugštynėmis

 

Ugnė sako, kad: "šis mažytis buteliukas man nei karto nesudirgino nei vieno odos lopinėlio!"

 

La Mav bb kremą rekomenduoja ir Stiliusos! "O štai neseniai teko atrasti ir atradimą veido odai, juk veidas, tai lyg mūsų vizitinė kortelė".

 

Viena skaitomiausių Latvijos blogerių Laura Valuta taip pat įvertino La Mav dieninį kremą su valgomosios ybiškės ekstraktu: "Since I starred to use this cream on daily bases I like what I see in the mirror when I come home late at night. Skin is looking better than before".

 

Mane sugundė šis kremas, kadangi turiu nelygios odos bei raudonio problemą, nors kremą naudojau tik keletą dienų galiu pasakyti,kas oda tapo lygesnė, švelnesnė, apmažėjo raudonio, tačiau jis nedingo (Blogas Tavo kasdienybė).

 

Mamyčių klube skaitykite apie La Mav šviesinantį kremą su rugštynėmis: "mėgaujuosi kremu jau mėnesį ir džiaugiuosi pamiršusi pleiskanojimus, paraudimus". Kas geriau negu mamos gali papasakoti apie kovą su pigmentinėmis dėmėmis?

 

Portale mieste.delfi.lt skaitykite apie La Mav kūno liniją.

 

Blogerė Aliona iš Lithuania Beauty apie La Mav Šviesinantį dieninį veido serumą nuo raukšlių: "po dviejų savaičių naudojimo La Mav serumumo veidas tapo stangresnis, o poros tapo mažesnės".

 

Živilė dalinasi savo Kosmetikos užrašais apie La Mav rožinio molio kaukę: "Gaminys akredituotas “The Organic Food Chain” sertifikatu, įrodančiu jo ekologiškumą"

 

Bloge Juoda plunksna skaitykite apie La Mav BB kremą: "tikrai rekomenduočiau šį kremą toms, kurias vargina odos nelygumai, raudonis ir jei nemėgstate nešiotis torto ant veido".

 

Blogerė Eimantė apie La Mav BB kremą: "Iš kitų mano bandytų BB kremų, La Mav kremas išsiskiria tuo, kad suteikia matinį efektą, oda neatrodo riebi ir blizganti"/"La Mav BB creme Gives matt finish"

 

Juoda plunksna apie La Mav BB kremą: "rekomenduočiau šį kremą toms, kurias vargina odos nelygumai, raudonis ir jei nemėgstate nešiotis torto ant veido. "/ "I would totally recommend this product for those girls and women, who are struggling with redness and uneven face. "

 

Blogas Apie grožį: Apie grožį: natūralų, sveiką apie La Mav dieninį drėkinantį veido kremą su hialuronu: "Nors rekomenduojamas labiau sausai ir dehidratuotai veido odai, tačiau sudėtyje yra sebumą balansuojančių medžiagų, todėl turėtų tikti ir mišrios odos turėtojoms."

 

Nereta apie La Mav BB kremą: "Lamav BB kremas tapo nepakeičiama makiažo priemone, kurią naudosiu šiais, kitais ir dar kitais metais."

 

Štai, ką blogerė Birutė sako apie La Mav dieninį drėkinamąjį kremą su augaliniu heliuronu: "pamėgau šį kremą, ir nebeįsivaizduoju savo ryto be jo. Galiu sakyti, kad užsitepusi, jaučiuosi daug gaiviau. Nuostabus jausmas, tikrai! "

 

Objektyvus/patikimas/išsamus blogas Naturalus ID atliko eksperimentą su La Mav BB kremu, kuris įrodo, kad kremo spalva susivienodina su odos spalva vos per 3 minutes!

 

Blogerė Morta apie La Mav BB kremą: "Kremas prisitaiko prie natūralios odos spalvos, tad išvengiate rizikos įsitaisyti "kaukės efektą", be to, nereikia gausiai tepti kaklo, kas dažniausiai ištepa drabužius."

 

Apie grožį: naturalų ir sveiką parašė La Mav rinkinio apžvalgą (apžvelgiama net 4 produktai). "Pasidžiaugiau galimybe išbandyti LaMav mineralinę kosmetiką, kuri yra ne tik sveika, kokybiška, bet netgi ir padeda kovoti su pirmaisiais senėjimo požymiais."

 

Blogerė Agnė apie dieninį drėkinantį kremą su hialurono rūgštimi: "Jau maždaug po savaitės buvo juntami pirmieji pokyčiai – sausa ir dirgloka oda palengva rimo, dingo tempimo jausmas, nyko sausumo sukeltas raudonis. Atrodė, ji prisipildė drėgmės ir tapo putlesnė – palietus švelni, iš pažiūros gyvesnė."

 

Nėštumo kalendorius rekomenduoja (www.nestumokalendorius.lt)

 

Mamyčiųklubo narė Eglė išbandžiusi La Mav intensyviai drėkinantis naktinį nektarą tikrai negailėjo gerų žodžių: "Mano odai - tai atradimas!"

 

Blogerės Mildos iš blogo Fashion mantra atsiliepimai apie La Mav BB kremą: "mėgstamiausiu šio kremo bruožu tapo vėl gi - natūralumas. Jokios kaukės efekto ir nuostabi, mūsų odą puoselėjanti kremo sudėtis tikrai laimėjo mano palankumą".


Modestos, iš tinklaraščio Veidrodėli veidrodėli, atsiliepimai apie La Mav BB kremą: "Mišriai dehidratuotai odai neprireikia papildomo kremo, todėl naudoju LaMav BB kremą vietoj dieninio kremo; spalva idealiai tinka mano Natural odos apspalviui."

 

Grožio altorius: "La Mav kremą rekomenduoju visoms mėgstančioms natūralų makiažą ir minimalią tvarką ant veido, toms, kurios verkšlena dėl sausesnės odos arba toms, kurių veidą puošia nebe pirmieji amžiaus ženklai - brandžiai odai šis kremas suteikia dar daugiau gyvybės"

 

Tinklaraštininkės Jurgitos pasakojimas, kaip susidraugavo su La Mav BB kremu: "Reziumuojant, sudėtis puiki, tačiau teko pavargti, kol išmokau tinkamai BB kremu padengti veidą."

 

 

Dilaros atsiliepimai “Moters savaitgalis” žurnale apie La Mav šviesinantį fluidą: "Kaina atitiko rezultatą."

 

"Šis produktas išties palepino mano odą. Anksčiau jausdavau tempimo pojūti, dabar to nebėra, o mano oda tikrai sudrėkinta." (Camille)

 

"Po 3 naudojimo dingo pigmentinės dėmės. Valio! Kremas tikrai išpildė visus lūkesčius, o kas svarbiausia tai 100% švarus, be cheminiųingredientųproduktas!" (Genefic)

 

"Susipažinkite, šioje žavioje pakuotėje apsigyvenęs La Mav stebuklas, kovoja su didžiausiais mano odos priešais –pigmentacija bei veido spalvos nelygumu. Nepaisant to, kad drėkikliu lepinuosi vos dvi savaites, ant skruosto apsigyvenusi ruda dėmelėatrodo kur kas mažiau pastebima." (Živilėištinklaraščio Kosmetikos Užrašai)

 

"Ryte atsibundu su tobula veido oda - nesinori net jokiais kremais tepti, oda minkšta, elastinga ir nesijaučia jokio riebumo!" (Goda, Mamyčių Klubas)

 

"Retai, kada viename produkte būna tokia gausa biologiškai aktyvių(+ ekologiškų) medžiagų. Pradėjus naudoti kažkąnatūralaus reikia nusiteikti, kad kurįlaikąodos reakcija, priemonės poveikis ar kvapas gali būti kitoks nei mes įpratusios, bet pratintis tikrai verta!" (Toma ištinklaraščio Fill the City)

 

"My skin felt just so fresh, soft and moisturised. It felt like I had just used face cream." (Leelo from Beauty by Miss L blog).

 

“I am so happy that I have LaMav cleansing cream now. I compare how my dry skin felt before & after - I give 10/10” (Laura from Laura Valuta blog).

 

"Patiko neerzinantis LaMav detoksikuojančios veido kaukės su žaliuoju moliu, kvapas (natūralus, tačiau beveik neutralus), konsistencija (nors ir gana skystoka, tačiau jos nereikia labai daug, kad padengtum visąveidągana storu sluoksniu, todėl per kelias savaites intensyvaus naudojimo, neišnaudojau nei pusės) ir jausmas jąnusiplovus - oda lieka sudrėkinta ir pailsėjusi." (Milda iš tinklaraščio Precious Love).

 

"Niekaip negaliu atsidžiaugti Lamav paakiųlosjonu! Anksčiau buvau itin skeptiškai nusiteikusi priešpaakiųkremus, o ypačorganinės kosmetikos, tačiau Lamav pakeitėmano įsitikinimus taip, kad jau savaitęnaudodama šį kremą nebeįsivaizduoju nei ryto nei vakaro ritualo be jo! Tobulas, rekomenduoju 100%!" (Nereta iš tinklaraščio Neretos blog'as).

 

 

"Savo pačios kailiuku išmėginau ekologiškąaustralųkilmės La Mav veido priežiūros linijąir įsitikinau akivaizdžiu jos veiksmingumu. Produktai ištiesųverti ypatingai didelio ne tik natūralios kosmetikos mėgėjų, bet ir dehidratavusios veido odos savininkiųdėmesio" (Kotryna iš tinklaraščio Grožio Altorius).

 

"I ve been using LaMav skin brightening Anti dark - circle & ultra firm eye gel already for one and a half month - every evening and morning. This is absolutely amazing. Even if I don't have dark circles under my eyes, there is still a bonus- I got up in the morning with nice, and good looking eyes" (Laura from Beauty & Fashion Diary)

 

"Kelis LaMav produktus pamilau iš karto. Tai - paakiųkremas, kuriuo jau džiaugiuosi namie ir damaskinės rožės drėkinamoji dulksna, kuriąbūtinai įsigysiu ateinančiąvasarą. Susižavėjau labai lengvais ir maloniais kosmetikos kvapais, kremųskalsumu ir paminėta pastaba, jog produktai visuomet išsispaudžia iki paskutinio lašo." (Toma, ištinklaraščio Fill the City)

 

 

"Skaistinantis dieninis kremas su rugštynėmis - labai skalsus, man užtenka vieno paspaudimo visam veidui padengti. Taip pat kremas labai greitai susigeria, todėl tinka priešmakiažą." (Neringa ištinklaraščio I Love Many Things)

 

 

"Panašu, kad La Mav drėkinamasis kremas su hialuronu veiksmingas ne tik ties savo aprašymu. Tiesa, vizualiai oda netapo lygesnėar gražesnė, tačiau odos elastingumas, minkštumas ir malonus jausmas nusveria vizualiųpokyčiųstoką." (Kotryna, ištinklaraščio Grožio Altorius)

 

 

"Man pačiai itin gerąįspūdįpaliko odos priežiūrai skirta australiškos kosmetikos linija LaMav. Be losjono paakiams su valgomosios ybiškės ekstraktu turbūt sunkiai beišsiversiu." (Ieva, iš tinklaraščio I.VO Blog)

 

 

Apie La Mav skaistinantįkremąsu rugštynėmis: "Žiūriu įveidrodįir nusišypsau –nuo šiol mano oda kasdien vis skaistės ir skaistės, o pavasarįpasitiksiu atjaunėjusi.“(Eglė, MamyčiųKlubas)

 

Ar būna ne tik ekologiška, bet ir efektyvi kosmetika? Atsiliepimai Mamyčių Klube

 

 

Apie botulizmo keliamą žalą ir La Mav siūloma alternatyvą skaitykite Delfi.lt

 


 


 

ESATE NAUJOKAS LA MAV ODOS PRIEŽIŪROS LINIJOJE?

 

Tai, ką privalote žinoti apie La Mav:

Australijos pirma ekologiška sertifikuota produktų linija, pritaikyta specialiai veido odos priežiūrai, siekiant užkirsti kelią senėjimo procesams. Visų produktų sudėtis yra 100% natūrali ir be jokių žalingų cheminių ingredientų.

Patvirtinta australiškuoju O.F.C sertifikatu. Inovatyvi ir patentuota La Mav “Certified Organic Skin Science®” formulė su bioaktyviais ingredientais, kurių poveikis yra patvirtintas moksliškai.

Džiaukitės savo natūraliu grožiu be jokios sąžinės graužaties, nes viskas, kas susiję su La Mav yra 100% natūralu, ekologiška ir etiška nuo produktų gaminimo pradžios iki pat pabaigos.


 
Grožio dėžutė už specialią kaina plačiau
2015.02.01
La Mav naujiena - kūno linija plačiau
2015.01.16
La Mav Akcija! Pirkite BB kremą bei bronzantą ir gaukite blizgesį dovanų! plačiau
2014.05.09
Anti-Ageing Minerals specialus rinkinys! plačiau
2014.03.14
Naujoji LaMav mineralinės dekoratyvinės kosmetikos linija! plačiau
2014.03.04
TitulinisPrekių krepšelisApie musNaujienosKur įsigyti LaMav?Pirkimo sąlygosKontaktaiPrivatumo politika
2012-17 © “La Mav - ekologiška kosmetika, kremai veidui, paakių kremai, serumai, naktiniai kremai, dulksnos, šveitikliai, tonikai, valikliai, drėkikliai, kaukės.
SITE DESIGN BY THE NATIONAL GRID | REDESIGNED WEBMOD