La Mav organic skin science
LT LV EE RU
Krepšelis Kiekis: 0 | Viso: 0.00 €
TitulinisKontaktai
Įveskite prekės pavadinimą
La Mav Istorija
Mūsų įsipareigojimai
Bio-aktyvūs ir kiti ingredientai
La Mav išskirtinumas

PRITAIKYMAS

Jūsų asmeninė 3 žingsnių ekologiška odos priežiūros programa

Koks Jūsų odos tipas?
Jūsų odos rūpestis?:

Mūsų Įsipareigojima

La Mav kompanijai vykdo skaidrią politiką ir yra atsakinga prieš žmones, kuriems rūpi produktai, gamybos metodai, sertifikavimas, sudedamosios dalys ir jų veiksmingumas. Visi La Mav produktai atitinka standartus, nustatytus pagal Europos Sąjungos direktyvą 76/768/EEB. Jų sudėtyje nėra draudžiamų cheminių medžiagų, kurios, kaip įtariama, sukelia piktybinių auglių atsiradimą, mutacijas, apsigimimus ir kt. problemas.

La Mav sertifikatai

  • La Mav yra akredituota Australijos ekologinio sertifikavimo organizacijos “The Organic Food Chain” sertifikatu Nr. 0530. Tai garantuoja La Mav produkcijos kokybę, sąžiningumą ir atsekamumą.

  • O.F.C. yra pripažinta AKIT (Australijos karantino ir inspekcijos tarnyba) ekologiška sertifikavimo organizacija. Akreditacijos numeris - Q-271.
  • La Mav yra 100%  sertifikuota Autralijos Cruelty Free („be žiaurumo“) asociacijos. Produkcija netestuota su gyvūnais.
  • La Mav produktų pakuotės bei stikliniai buteliukai yra pagaminti iš perdirbamų medžiagų.
  • La Mav produktai garantuoja natūralumą, patikimumą ir saugumą.

 

 

La Mav praleido ne vienus metus atrenkant ir formuluojant stiprių BIO-aktyvių medžiagų veikimą. Moksliškai patvirtinta, kad veiksmingos, biologiškai aktyvios medžiagos, kovojančios su senėjimu, rodo akivaizdžiai matomus rezultatus. Oda atsistato, atjaunėja ląstelių lygmenyje. Moksliniai tyrimai ir plėtra toliau išliks La Mav verslo pagrindas.

La Mav demonstruoja rezultatus:  La Mav "Organic Skin Science™ "Bio-aktyvių medžiagų veikimas ir poveikis yra patvirtintas moksliniais ir klinikiniais tyrimais. Visi La Mav produktai yra pagaminti pagal inovatyvia "Three Tier Formula™" (trijų pakopų formulę). Tai formulė, paremta BIO-aktyviomis medžiagomis, kurių poveikis yra moksliškai pagrįstas. Šios medžiagos preciziškai atrinktos ir sujungtos tarpusavyje, siekiant pačio geriausio galutinio rezultato - odos atjauninimo.

 

  


ESATE NAUJOKAS LA MAV ODOS PRIEŽIŪROS LINIJOJE?

 

Tai, ką privalote žinoti apie La Mav:

Australijos pirma ekologiška sertifikuota produktų linija, pritaikyta specialiai veido odos priežiūrai, siekiant užkirsti kelią senėjimo procesams. Visų produktų sudėtis yra 100% natūrali ir be jokių žalingų cheminių ingredientų.

Patvirtinta australiškuoju O.F.C sertifikatu. Inovatyvi ir patentuota La Mav “Certified Organic Skin Science®” formulė su bioaktyviais ingredientais, kurių poveikis yra patvirtintas moksliškai.

Džiaukitės savo natūraliu grožiu be jokios sąžinės graužaties, nes viskas, kas susiję su La Mav yra 100% natūralu, ekologiška ir etiška nuo produktų gaminimo pradžios iki pat pabaigos.


 
Grožio dėžutė už specialią kaina plačiau
2015.02.01
La Mav naujiena - kūno linija plačiau
2015.01.16
La Mav Akcija! Pirkite BB kremą bei bronzantą ir gaukite blizgesį dovanų! plačiau
2014.05.09
Anti-Ageing Minerals specialus rinkinys! plačiau
2014.03.14
Naujoji LaMav mineralinės dekoratyvinės kosmetikos linija! plačiau
2014.03.04
TitulinisPrekių krepšelisApie musNaujienosKur įsigyti LaMav?Pirkimo sąlygosKontaktaiPrivatumo politika
2012-17 © “La Mav - ekologiška kosmetika, kremai veidui, paakių kremai, serumai, naktiniai kremai, dulksnos, šveitikliai, tonikai, valikliai, drėkikliai, kaukės.
SITE DESIGN BY THE NATIONAL GRID | REDESIGNED WEBMOD