La Mav organic skin science
LT LV EE RU
Krepšelis Kiekis: 0 | Viso: 0.00 €
TitulinisKontaktai
Įveskite prekės pavadinimą
La Mav Istorija
Mūsų įsipareigojimai
Bio-aktyvūs ir kiti ingredientai
La Mav išskirtinumas

PRITAIKYMAS

Jūsų asmeninė 3 žingsnių ekologiška odos priežiūros programa

Koks Jūsų odos tipas?
Jūsų odos rūpestis?:

La Mav istorija

 

·  La Mav - tai pirmosios pasaulyje visiškai sertifikuotos ekologiškos veido odos priežiūros priemonės, kovojančios su senėjimu.

·  Įkurta 2009 metų kovo mėnesį, La Mav kompanija kuria ir gamina aukščiausios klasės odos priežiūros priemones iš sertifikuotų ekologiškų ingredientų. La Mav produktų sudėtyje yra moksliškai patikrintų biologiškai aktyvių medžiagų, efektyviai kovojančių su odos senėjimu.

· Įkūrėja daktarė Tarj Mavi daugiau nei 25 metus dirbo mokslinių tyrimų ir plėtros srityje ir sukūrė unikalias sertifikuotas ekologiškas odos priežiūros priemones, kovojančias su senėjimu. Įkvėpta aistros ekologijai, ji tyrinėjo biologiškai aktyvius ingredientus ir pastebėjo, kad jie veikia taip pat gerai, o dažnai net geriau, negu įprastiniai cheminiai produktai, tačiau yra saugūs naudoti.

· Visi La Mav produktai yra akredituota Australijos ekologinio sertifikavimo organizacijos “The Organic Food Chain” sertifikatu Nr. 0530.

 

Šiuo metu grožio rinkoje nėra jokių kitų sertifikuotų ekologiškų odos priežiūros produktų, kurie demonstruotų moksliškai patvirtintus rezultatus kovoje su senėjimu.

ESATE NAUJOKAS LA MAV ODOS PRIEŽIŪROS LINIJOJE?

 

Tai, ką privalote žinoti apie La Mav:

Australijos pirma ekologiška sertifikuota produktų linija, pritaikyta specialiai veido odos priežiūrai, siekiant užkirsti kelią senėjimo procesams. Visų produktų sudėtis yra 100% natūrali ir be jokių žalingų cheminių ingredientų.

Patvirtinta australiškuoju O.F.C sertifikatu. Inovatyvi ir patentuota La Mav “Certified Organic Skin Science®” formulė su bioaktyviais ingredientais, kurių poveikis yra patvirtintas moksliškai.

Džiaukitės savo natūraliu grožiu be jokios sąžinės graužaties, nes viskas, kas susiję su La Mav yra 100% natūralu, ekologiška ir etiška nuo produktų gaminimo pradžios iki pat pabaigos.


 
Grožio dėžutė už specialią kaina plačiau
2015.02.01
La Mav naujiena - kūno linija plačiau
2015.01.16
La Mav Akcija! Pirkite BB kremą bei bronzantą ir gaukite blizgesį dovanų! plačiau
2014.05.09
Anti-Ageing Minerals specialus rinkinys! plačiau
2014.03.14
Naujoji LaMav mineralinės dekoratyvinės kosmetikos linija! plačiau
2014.03.04
TitulinisPrekių krepšelisApie musNaujienosKur įsigyti LaMav?Pirkimo sąlygosKontaktaiPrivatumo politika
2012-17 © “La Mav - ekologiška kosmetika, kremai veidui, paakių kremai, serumai, naktiniai kremai, dulksnos, šveitikliai, tonikai, valikliai, drėkikliai, kaukės.
SITE DESIGN BY THE NATIONAL GRID | REDESIGNED WEBMOD